offline web page maker download

 

HIZ SINIRLAYICI

Motor Yönetim Sistemi (EMS) olan araçlar için tasarlanmıştır. Elektronik gaz pedalına sahip araçlara uygulanır. (yani mekanik gaz kelebeği bağlantısına sahip olmayan)

Sisteminin elektronik kontrol ünitesi (ECU), araç hareket ederken frekans sinyalleri alır. Önceden belirlenmiş yasal maksimum hıza ulaşıldığında, ECU, EMS'ye en üst hızı kontrol eden bir sinyal gönderir.

Towing Speed Limiter: Çekici Kamyon Hız Sınırlayıcısı

Sistem sürücülerin ulusal hız sınırını aşmasını engeller
• Şirketlerin "Bakımın Vazifesi" mevzuatına uymalarına yardımcı olur.
• Büyük yakıt tasarrufu
• Co2 emisyonlarının azaltılması
• En yüksek hızı daha güvenli bir çekme hızına ayarlayan Çekme algılaması
Römorklu çekicilerde, bir römork bağlıyken daha düşük bir hızı sabitleyen otomatik çiftli hız sistemi devreye girerek hız limitini düşürüp, asıl çekicinin, römorkun hızından olumsuz etkilenmesini önleyen anahtar görevi görür.

Engine Rev Control: Motor Devir Kontrolü


Hiç şüphe yok ki rev kontrol ünitemiz doğru sürücü davranışını ve sürüş stilini zorlar, yakıt tasarruflarının çok ötesinde fayda sağlar. Üflenen motorların, harap vites kutularının, yanmış debriyajların ve aşın lastik aşınmasının ihtimalleri önemli ölçüde azaltılarak önemli tasarruflar sağlanır.

Bugün tüm büyük filoların amacı, araç ömrünü uzatmak, ekonomiyi geliştirmek ve bakım maliyetlerini düşürmektir. Kanımızca, bu ürün bu hedeflere ulaşmada önemli katkıda bulunmaktadır.

The Geo-Fenced Speed Limiter. (Geokontrol): Coğrafi konuma göre hız sınırlama

Düşük hız limitleri, "yüksek risk" olarak adlandırılan alanlarda, araçların yayalara çok yakın olması ve hızlanan araçların kazalara önemli katkıda bulunduğu düşünülen bölgelerde çok yaygınlaşmaktadır.

Şehir merkezleri, Hava limanları, Limanlar, Otobüs istasyonları ve Dağıtım merkezleri en iyi örneklerdir ve "Bakımın Vazifesi" ve Sağlık ve Güvenlik çoğu şirketin gündeminin en üstündedir, Coğrafi Çit sınırlaması cevap verir.

Sistem, üniteye gerektiği kadar küçük ya da geniş herhangi bir alanı kapsayacak şekilde Geo-Fence verileri ile önceden yükleyerek çalıştırılır.


Bir örnek olarak, Coğrafi koordinatları girilen bir havalimanı ziyaret eden bir aracın hızını giriş kapılarından geçtiği anda otomatik olarak istenilen hıza düşürür ve çıktıktan sonra normal hıza döner.

Sağdaki örnek, "bölgeye" ayrılmış bir alanı göstermektedir; araç bu bölgeye girdikten sonra hız otomatik olarak daha düşük bir programlanmış hıza düşecektir.

High Idle Unit: Yüksek Rölanti Ünitesi

Ağırlıklı olarak 7,5 Tonun altındaki, vinçli ve PTO üniteleri bulunan araçlar için müşterilerin isteği üzerine geliştirilen "Yüksek Rölanti Birimi" bulunuyor. Bu ek cihazlar kullanımda iken araç motor devrini kontrol edebilen bir üründür ve "Yüksek Rölanti Ünite" tam olarak bunu yapar.

Kilit unsur, motor devrinin sabit tutulması, güç kaybının geçmişte kalmasıdır.
Şirketler, özellikle kış koşullarında, vinçler ve PTO üniteleri daha sık kullanıldığında, Yüksek Rölanti Ünitesinin kurulumundan kesinlikle fayda sağlayacaktır. Güç kaynağı üzerindeki stres aşırı olduğunda araç devrini stabilize edebilme özelliği, araçta hasar veya arıza ihtimalini önemli ölçüde azaltacaktır.